Naam 1e Portefeulje 2e Portefeulje Kontaknommer E-posadres

OUERVERTEENWOORDIGERS

  Mnr Louis du Plessis   Bemarking   Fondswerwing   083 628 6172   lduplessis@innfront.co.za
  Mev Helena Fourie   Finansies   Fondswerwing   082 825 5916   10223290@nwu.ac.za
  Mnr Cobus Mouton   Terrein en Geboue     082 418 7661   moutonjh@icloud.com
  Mev Mariëtte Pienaar   Koshuis   Oud-Gimmiebond   083 608 3036   kobusmari@truenw.co.za
  Mnr GD Prinsloo   Akademie / Kultuur   Ouerskakeling   082 903 3921   george@laeveld.co.za
  Mnr Jan van Ravenswaay   Ondervoorsitter / Strategie   Fondswerking / Oud-Gimmiebond   082 898 4677   jvr@raventechcorp.com
  Mnr Tom van Rooyen   Voorsitter   Ouerskakeling   082 586 0444   katbos@lantic.net
  Mnr Jean Verster  Sport     082 923 6399   jean.verster@nwu.ac.za
  Mev Riana Vos   Dagbestuur / Dissipline   Regsaangeleenthede / Fedsas   083 388 6709   nwes1@fedsas.org.za

OPVOEDERS

  Mnr Roelof Oosthuizen   Hoof     083 235 0600   rao@gimmies.co.za
  Mnr Johan Benson   Adjunkhoof     076 091 0916
  062 611 7488
  jlb@gimmies.co.za
  Mnr Martin Marx   Adjunkhoof     082 870 6042   martin@gimmies.co.za
  Mev Christine Pienaar   Adjunkhoof     082 772 3516   jcpienaar@gimmies.co.za
  Mev Soekie Coertzen   Opvoeder     082 824 4187   scoertzen@gimmies.co.za
  Mev Rosemary Fouché   Opvoeder   Notule-houer   076 600 5711   rosemary.fouche@gimmies.co.za

NIE-OPVOEDER

  Mev. Simoné Haupt   Nie-opvoeder     078 458 8663   simone@gimmies.co.za

LEERDERS

  Lené Prinsloo   Leerdersake     084 671 1366   lene.prinsloo@gmail.com
  Dawie Rontgen   Leerdersake     076 812 6508   dawie.rontgen123@gmail.com
  Johan Stadler   Leerdersake     084 911 8000   johan.stadler2000@gmail.com
 

 

 
 

Die webtuiste is ontwerp en word met trots onderhou deur GSD Potch - The WEB mense...  - www.gsdpotch.com