Voor: Rizané van Rooyen, mee. Simoné Haupt, Christine Pienaar, mnre. Roelof Oosthuizen (hoof), Casper Botha (voorsitter),
mee. Róna van Wyk, Soekie Coertzen
2de: prof Marius Smit, mnre. Tom van Rooyen, Johan Benson (adjunkhoof), G.D. Prinsloo, Marius Steenkamp, Jean Verster, Milandré Stafford
3de: Roubert Rousseau, mnre. Johan van der Westhuizen, Jan van Ravenswaay, Albert Stafford

   
Naam 1e Portefeulje 2e Portefeulje Kontaknommer E-posadres

OUERVERTEENWOORDIGERS

  Mnr. Casper Botha   Voorsitter   Regsaspekte   082 462 2819   casper@castello.net.za
  Mnr. Albert Stafford   Ondervoorsitter
  Dissipline
  Finansies   084 584 7253   alberts@lantic.net
  Mnr. Louis du Plessis   Bemarking     083 628 6172   lduplessis@innfront.co.za
  Mnr. Francois Naudé   Sport   Bemarking   071 363 5079   fnaude@anglogoldashanti.com
  Mnr. GD Prinsloo   Ouerskakeling   Akademie   082 903 3921   george.prinsloo@basf.com
  Prof. Marius Smit   Kultuur
  Regsaspekte
  Veiligheid /   Fedsas   082 328 3201   marius.smit@nwu.ac.za
  Mnr. Marius Steenkamp   Koshuis   Dissipline/Finansies   082 576 9922   msteenkamp@anglogoldashanti.com
  Mnr. Jean Verster   Sport   Bemarking   082 923 6399   jean.verster@nwu.ac.za
  Mnr. Johan vd Westhuizen   Finansies     084 580 4810   johan@gnrauditors.co.za
  Mnr. Jan van Ravenswaay   Akademie   Ouerskakeling   082 898 4677   jvr@raventechcorp.com
  Mnr. Tom van Rooyen   Infrastruktuur   Sport   082 586 0444   katbos@lantic.net

OPVOEDERS

  Mnr. Roelof Oosthuizen   Hoof     083 235 0600   rao@gimmies.co.za
  Mev. Christine Pienaar   Adjunkhoof   Finansies/Ouerskakeling   082 772 3516   icpienaar@gimmies.co.za
  Mnr. Johan Benson   Adjunkhoof
  Opvoeder
  Koshuis/Dissipline   076 091 0916   jlb@gimmies.co.za
  Mev. Soekie Coertzen   Opvoeder   Akademie/Sport   082 824 4187   coertzend@telkomsa.net
  Mev. Rona van Wyk   Opvoeder   Infrastruktuur   076 600 5711   rona@gimmies.co.za

NIE-OPVOEDER

  Mev. Simoné Haupt   Nie-opvoeder   Sekretaresse   078 458 8663   simone@gimmies.co.za

LEERDERS

  Roubert Rousseau   Leerdersake     083 276 7183   roubert99@gmail.com
  Rizané van Rooyen   Leerdersake     071 929 8051   rizanev@gmail.com
  Milandré Stafford   Leerdersake     074 368 4256   mstafford@safricom.co.za
 

 

 
 

Die webtuiste is ontwerp en word met trots onderhou deur GSD Potch - The WEB mense...  - www.gsdpotch.com