Gimmie-personeel

Hoof en Adjunkhoofde

Willie van der Merwe
Skoolhoof
Martin Marx
Adjunkhoof Dissipline
Lewensoriëntering
Rosemary Fouche
Adjunkhoof - Kunste en Administrasie
Engels
Christine Pienaar
Adjunkhoof - Akademie
Rekeningkunde

Departementshoofde
en Bestuur

Rona van Wyk
Geografie
Amanda Duvenage
Afrikaans
Esperé Brink
IGO, Tegnologie
Dawie Grobler
Wisk, Wisk Geletterdheid
Madeleine Gerber
Engels
Loretté du Toit
Kultuurhoof
John-Ross Jackson
Wisk, Wisk Geletterdheid
FJ de Kock
Rekeningkunde
Jacques Botes
Sportdirekteur

Personeel

Ashley Schwartz
Afrikaans
Elbie Buys
Afrikaans
Chris-lee de Lange
Afrikaans
Pikkie Marx
Afrikaans
Antonique Kriel
Afr & Eng
Heilet Zaaiman
Engels
Julia de Beer
Engels
Lorraine de Beer
Engels
Larisca Grobbelaar
Engels
Theo Olivier
Engels
Lizri de Villiers
Wiskunde, Wisk Geletterdheid
Mariëtte van Vuuren
Wisk, Wisk Geletterdheid
René Bekker
Wiskunde, Wisk Geletterdheid
Anica Schoeman
Wisk, Wisk Geletterdheid, Natuur-, Lewens- en Fisiese Wetenskappe
Lindia Nel
Fiesiese Wetenskappe
Mari Grobler
Wisk, Wisk Geletterdheid en Fisiese wetenskappe
Louise van der Bank
Wisk, Wisk Geletterdheid, Natuur-, Lewens- en Fisiese Wetenskappe
Gretha Joubert
Natuur- en Fisiese Wetenskappe
Hanlie Smuts
Natuur-, Lewens- en Fisiese Wetenskappe
Susan van Staden
Natuur-, Lewens- en Fisiese Wetenskappe
Rika Pelser
Natuur-, Lewens- en Fisiese Wetenskappe
Divan Minnie
Tegnologie, Besigheidsudies en Lewensoriëntering
Sean Hill
Tegnologie en Besigheidstudies
JP van der Walt
Ekonomiese- en Bestuurswetenskappe
Nadene Kühn
Ekonomiese- en Bestuurswetenskappe
Soekie Coertzen
Besigheidstudies
Bertus Pool
IGO, Tegnologie, Geografie
Gerrie Duvenage
IGO, Tegnologie
Hennie Coetzee
Lewensoriëntering
Wian Lubbe
Lewensoriëntering, Geografie
Tommie Ferreira
Lewensoriëntering
Maryke Coetzee
Lewensoriëntering
Johanné Fourie
Lewensoriëntering
Ruan van Aswegen
Geografie
Nelmari van Tonder
RTT & leesvaardighede
Cecile Meyer
RTT
Chris Conradie
IT en RTT
Susan Botha
Kuns en Kultuur, Visuele- en Ontwerpkuns
Connie Pretorius
Kuns en Kultuur, Visuele- en Ontwerpkuns
Francis de Wet
Musiek
Bettie Jacobs
Verbruikerstudies

Administratief en Finansies

Simone Haupt
Adminstrasie
Marlize Aucamp
Ontvangs en Aansoeke
Gerda Badenhorst
Finansies
Anel Hulley
Administrasie
Melissa Hartzenberg
Finansies
Clarise de Vry
Finansies

Skakelwese en Bemarking

Andrea Visser

Sport

Cyril Lawless
Atletiekorganiseerder en hoë-prestasiebestuurder
Zandrie Reynders
Hokkiedirekteur

Berader

Dr Viné Grobler
Berader