Molenstraat 20
Potchefstroom
2531
S-26°41’031 & E-27°06’124
Posbus 20042
Noordbrug
2522
(018) 293-0267/9
(018) 293-0268
potchgimmies@gimmies.co.za
rao@gimmies.co.za
 
Gimmies Webblad Terugvoer
Questions marked by * are required.
Naam: *
Van: *
Telefoon nommer: *
Selfoon nommer:
E-posadres: *
Informasie Benodig:
 
   

Skoolhoof:
Mnr. Roelof Oosthuizen
083 235 0600
rao@gimmies.co.za
 

Adjunkhoof:
Mev. Christine Pienaar
082 772 3516
jcpienaar@gimmies.co.za

Adjunkhoof:

Mnr. Johan Benson
076 091 0916
jlb@gimmies.co.za

Adjunkhoof:

Mnr. Martin Marx
082 870 6042
martin@gimmies.co.za

 


Finansies:
Mev. Gerda Badenhorst
018 293 0267
finansies@gimmies.co.za

Musieksentrum:
018 294 4659
018 293 0268 (faks)

Skakelbeampte:
Andrea Visser
andrea@gimmies.co.za

Kultuurorganiseerder:
Mev. Loretté du Toit
082 448 1085
antondutoit@mweb.co.za
 

Koshuise:
Mev. Bettie Jacobs
Tel: 082 454 4835
Mnr. J.R. Jackson
Tel: +27 76 423 4030
 

Sportkoördineerder
Mev. Soekie Coertzen
082 824 4187
scoertzen@gimmies.co.za
 

Sportkondisionering/
Bemarking
Mnr. Willem Coertzen
willem@gimmies.co.za
 
 
 

 

 
 

Die webtuiste is ontwerp en word met trots onderhou deur GSD Potch - The WEB mense...  - www.gsdpotch.com