Akademiese Navrae

  (018) 293-0267/9   potchgimmies@gimmies.co.za / rao@gimmies.co.za

AKADEMIESE NAVRAE

 

Afrikaans Me. Amanda Duvenage aduvenage@gimmies.co.za
Engels Eerste Addisionele Taal (Graad 10-12) Me. Erika Campbell erikacamp@iafrica.com
Engels Eerste Addisionele Taal (Graad 8-9) Me. Madelein Gerber madi@connect247.net
Engels Huistaal Me. Lorraine v/d Westhuizen lorraine2vdw@gmail.com
Wiskunde Mnr. Dawie Grobler dawie@gimmies.co.za
Fisiese Wetenskappe Mnr. Dawie Grobler dawie@gimmies.co.za
Lewens- en Natuurwetenskappe Me. Susan van Staden susanvs@gimmies.co.za
Rekeningkunde en EBW Me. Christine Pienaar jcpienaar@gimmies.co.za
Ekonomie Me. Christine Pienaar jcpienaar@gimmies.co.za
Besigheidstudies Me. Soekie Coertzen scoertzen@gimmies.co.za
Geografie en Sosiale Wetenskappe Me. Rona van Wyk rona@gimmies.co.za
Inligtingstegnologie Mnr. Chris Conradie chris.conradie@gimmies.co.za
Rekenaartoepassingstegnologie Me. Cecile Meyer cmeyer@gimmies.co.za
Visuele- en Ontwerpkuns Me. Christine Pienaar jcpienaar@gimmies.co.za
Kuns en Kultuur Me. Connie Pretorius connie@gimmies.co.za
Musiek Me. Francis de Wet francis@gimmies.co.za
IGO Mnr. Johan Benson jlb@gimmies.co.za
Siviele- en Tegnologie Mnr. Gerrie Duvenage gduvenage@gimmies.co.za
Verbruikerstudies Me. Bettie Jacobs bettiejacobs29@gmail.com
Lewensoriëntering Mnr. Martin Marx martin@gimmies.co.za